ALBAQeramika pjesė e jurisė sė emisionit punpun

Valdet Deçani është partner menaxhues i kompanisë Alba Qeramika, e cila merret me importimin dhe distribuimin e qeramikës dhe sanitarisë. Kompania e cila ka fillet e saj në qytetin e Pejës, sot është prezente edhe në dy qytetet e tjera të mëdha të Kosovës, në...

 

ALBA Qeramika, njė nga kompanitė pjesėmarrėse tė jurisė sė emisionit Punpun

Trembelat dhe ripost.net prezantojnë garën televizive Punpun, që do të fillojë të transmetohet nga 23 janari, çdo të premte në ora 21:00. Punpun është emision në të cilin 8 kandidatë garojnë për të siguruar një vend pune. Juria e kësaj gare...

Youtube